Atatürk Mh. Meltem Sk. 53/8 Sincan/Ankara +90 554 908 42 31 iletisim@furkantur.com
img
FURKANTUR

Gezi ve Organizasyonlar

img

Gezi ve Organizasyonlar

Furkan Tur’un gözettiği en önemli gayesi, yolcularına güvenli, rahat ve keyifli bir yolculuk sunmaktır. Sahip olduğu bilgi ve yılların tecrübesi ile güvenli ve rahat yolculuğu sağlayarak yolcu kafilelerinin keyifli bir yolculuk sürmesini sağlar. Kişi sayısı gözetmeksizin yolcuların seçimine göre ayarlanan araçlar, tam zamanında temin edilerek herhangi bir yolcu mağduriyetine yol açmaz. Kullanılan araçlar yolcu sayısına göre ayarlanır bu sayede her yolcunun konforlu bir şekilde yolculuk etmesine aracı olmuş olur.

Furkan Tur olarak, biz ülkemizde personel taşımacılığına yönelik hizmet sunabilmek için gerekli tüm sertifikasyonlara sahibiz. Firmamız, bu sertifikasyonların yanısıra son model araçlardan oluşan filosu sayesinde ve alanında eğitim almış uzman olarak hizmet veren personeli ile sizlere konforlu ve güvenli bir yolculuk sağlayabilmektedir. Ayrıca araçlarımız servis için tescilli olan C plaka ile personel taşımaktadır.

Yurt içi gezilerimizde ve düğün, nişan, sünnet, toplantı gibi önemli organizasyonlarda Furkan Tur’un sağlamış olduğu VIP taşıma hizmeti daha konforlu bir yolculuk sağlar. Şehir içi ve şehirler arası gezi organizasyonlarında eksiksiz bir biçimde organize edilen seyahat turlarında huzur ve güven her zaman ön planda tutulmaktadır. Her türlü organizasyon için şehir içi ve şehirlerarası hizmetimiz bulunmaktadır.

Yurtiçi kültür gezilerimizde tecrübeli, yolları bilen ve en önemlisi turistik bölgeleri tanıyarak o bölgeler hakkında tarihi bilgileri bulunan rehberlerimiz seyahat boyunca yolculara rehberlik edecek ve bu sayede kültürel zenginliklerimizi tanımayı sağlayacaktır.

Yurtdışından gelen misafirlerimizin bulunduğu yolcu kafilesinde ise ingilizce rehberlik eden rehber desteği bulunur. Bu sayede yurtdışından gelen misafirlerimiz de ülkemizin kültürel zenginliklerden mahrum kalmazlar.

Büyük bir filoya sahip olan turumuz, konusunda uzman sürücülerimiz ve yeni araçlarımızla yurtiçi mesafe gözetmeksizin hizmet vermektedir.

Belgelerimiz
  • ISO 9001:2008
  • TSE Personel Taşıma Belgesi
  • TSE Öğrenci Taşıma Belgesi
img

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle her türlü sorunuz için iletişime geçebilirsiniz.

İletişime geç
Referanslarımız

Bize Güvenen Bazı Kurumlar

logo
logo
logo
logo
docx file PDF