Atatürk Mh. Meltem Sk. 53/8 Sincan/Ankara +90 554 908 42 31 iletisim@furkantur.com
img
FURKANTUR

Hakkımızda

img
img

Hayal ettiğinizden
daha kolay ve güvenli

Hakkımızda

1992'den Günümüze Furkan Turizm

1992 yılında kurulmuş olan firmamız, seçkin personeli ile güvenilir hizmet; geniş hizmet filosuyla hizmetlerini özveri, çalışkanlık ve disiplinle sürdürmektedir. İlk olarak Personel ve Öğrenci Taşımacılığı ile başlayan bu serüvende zamanla hizmetlerimize eklenen Araç Kiralama, Nakliyat, Yurtiçi geziler gibi taşımacılık sektörünün farklı kollarında da faaliyet gösteren firmamızın genel prensibi müşterilerimizin güven ve konforu üzerine kurulmuştur.

Dürüstlüğü ve dakikliği kendisine ilke edinmiş olan firmamız, personelleri ile de bu değerlere sahip çıkmaktadır. Taşımacılıkta olması gereken önemli ilkelerden biri olan dakiklik zamanında yolculuğa çıkma ve hedef noktaya varma açısından önem arz eder. Ayrıca nakliyat işleminde müşterilerimizin zamanının ne kadar önemli olduğunu bilip ona göre hizmetimizi planlamaktayız. İstikrarlı büyümesini, dürüstlük ve dakiklik ilkeleriyle temellendiren firmamız toplum nezdinde de bu 2 ilke üzerine bilinmektedir. Beraber çalıştığı esnaf ve personelin fikirleri, Furkan Turizm için çok önemli olduğundan onlara yöneltilen sorular sonucu yıllardan beri verdiği güvenin aşikar olduğu gerçeği de bir kez daha ortaya koymuştur. Edindiği deneyimi daima müşterinin güveni ve konforu odaklı değerlendirdiğinden hizmet kalitesini günden güne artırmış ve artırmaya devam ediyordur.

Furkan Turizm müşterilerinin güveni ve firmamızın kalite olgusunu onaylar biçimde, firmamız ulusal ve uluslararası belgeler kazanarak bu konudaki başarısını ve güvenilirliğini bu belgelerle tasdiklemiştir.

Misyonumuz size iyi hizmet vermektir.

Sizlere karşı sorumluluğumuzu son ana kadar sağlayarak iyi hizmet anlayışımızı asla bırakmıyoruz.

Turizm sektöründe sahip olduğumuz tecrübeleri, gelişen teknoloji entegrasyonu ile bütünleştirerek, siz değerleri müşterilerimize en üst düzey kalitede ve en güvenilir şekilde hizmet sağlamaktır.

Vizyonumuz sürekli gelişmektir.

Turizm sektöründe daima müşteri memnuniyetini gözeten ve müşterileri tarafından sürekli tercih edilen bir firma olarak, iş hayatımıza en iyi şekilde devam ederek sektörümüze birçok yenilik kazandırmak.

img
img
Başarılar

Başarılarımız

63+
Mutlu Firma
200bin
KM Her yıl
30yıl
Sektör Tecrübesi
Tarih

Şirketimizin tarihi

1992yılı
Şirketimiz Kuruldu

Şirketimiz Ankara'da kuruldu.

1992yılı
İlk Öğrenci Taşımacılığı

İlk öğrenci taşımacılığı hizmetimizi kurulduğumuz yılda verdik.

2009yılı
TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

2009 yılında edindiğimiz bu belge öğrenci ve personel taşıma hizmetleri genel kurallar standardına uygun taşıma şirketi olduğumuzu tescillemiştir.

2009yılı
ISO 9001:2008

Uluslararası kalite sistem standardına uygun bir kalite yönetim sistemimiz olduğu 2009 yılında bu belge ile sabitlenmiştir.

2009yılı
Nureller-Leonardo Da Vinci

Furkan Turizm, Leonardo Da Vinci Programı dahilinde ülkeler arası mesleki eğitim sistemi ve uygulanması konusunda kaliteyi geliştirmek ve yeniliklerin oluşturulması amacıyla 2009 yılında İspanya ve Türkiye’de gerekli temaslarda bulunmuş ve bu belgeyi edinmeye hak kazanmıştır.

HİZMETLERİMİZ

Sizler için sunduğumuz hizmetlerimiz

Güvenli Taşıma
7/24 Destek
Ekspertiz
Sigorta
Tüm Türkiye
Nakliyat
Daima Zamanında
Araç Kiralama
docx file PDF