Atatürk Mh. Meltem Sk. 53/8 Sincan/Ankara +90 554 908 42 31 iletisim@furkantur.com
img
FURKANTUR

Nakliyat

img

Nakliyat

Ev taşıma, ofis taşımacılığında ve sanayi işlerinde nakliyat işi çok önemlidir. Nakliye araçları ise nakliye işlerinde vazgeçilmez araçlardır. Bu araçlara sahip olan firmamız Türkiye geneline nakliye hizmeti sunmaktadır.

Nakliyat işlerinde, işini meslek edinmiş tecrübeli firmalarla çalışmak gerekir. Furkan Tur da bu firmalardan biridir. Zamanında teslimat ve güvenli nakliyat, nakliye işlerinde en önemli faktörlerden biridir.

Paketleme ve taşıma işlerinde, taşınacak eşyaların türünü tespit etmek çok önemlidir. Türüne göre paketleme yapmak hangi hassasiyette taşınacağını belirteceğinden bunu yapmamak eşyalara zarar verecektir. Ev eşyalarınızı paketlenirken, bu konuda uzman kişilere paketlemek gerekir. Uzman kişilerin yapacağı paket, kırılgan ve sağlam eşyaların, zarar görmesini engelleyecektir. Furkan Tur bunun bilincinde olduğundan eşyalara zarar vermeden ve gerekli şekilde istifleyerek, taşıyarak başarılı bir nakliyat işlemi gerçekleştirir.

Furkan Tur güvenli ve pratik bir şekilde nakliyatı gerçekleştirir. Taşıma konusunda en uygun aracı seçmek önemli olduğundan geniş filomuzdaki en uygun araçlar seçilerek nakliyat gerçekleştirilir.

Belgelerimiz
  • ISO 9001:2008
  • TSE Personel Taşıma Belgesi
  • TSE Öğrenci Taşıma Belgesi
img

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle her türlü sorunuz için iletişime geçebilirsiniz.

İletişime geç
Referanslarımız

Bize Güvenen Bazı Kurumlar

logo
logo
logo
logo
docx file PDF