Atatürk Mh. Meltem Sk. 53/8 Sincan/Ankara +90 554 908 42 31 iletisim@furkantur.com
img
FURKANTUR

Öğrenci Taşımacılığı

img

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenciler, şimdinin ve geleceğin en değerli varlıklarıdır. Bu nedenle Furkan Tur öğrenci taşımacılığında, onların güvenliğini ön planda tutan her detay göz önünde bulundurularak güvenli taşımacılığın önemini ortaya koymuştur. Yeni ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosuyla hizmet veren Furkan Tur, şoförlerini en deneyimli ve güvenilir sürücülerden seçmektedir.

Furkan Tur, kaliteli bir hizmet sunabilmek için veli–firma ilişkilerinde ve benzeri durumlarda ortaya çıkan sorunlara çözüm bulmak adına her daim ulaşılır olup velilerin güven sorununu ortadan sorunsuz bir şekilde kaldırmaktadır. Bu özelliği ile de firmamız farkını ortaya koymuştur. Eğitimin her seviyesinde yer alan farklı yaş grubundaki çocukları evlerinden güvenle alıp yine güvenli bir şekilde eğitim kurumlarına ulaştırmaktayız.

Öğrenci yoğunluğunun çok fazla olduğu Ankara’da öğrenci taşımacılığı büyük önem arz eder. Bunun farkında olarak her türlü konfor düşünülmüş olup zamanlama açısından da planlamalar yapılmıştır. Yol çalışması ve yol kapatılması gibi olaylarda alternatif güzergahlar belirlenmiştir. Ayrıca herhangi bir araç arızası durumunda yedek araçlar bu görevi alıp, öğrencilerimizi mağdur etmeyecektir. Öğrenci yoğunluğunun az olduğu semtlerde bile okul taşımacılığı hizmeti sunan Furkan Tur prensiplerinden ödün vermeden öğrencilerin güvenliği ve konforunu düşünerek çalışmaktadır. Furkan Tur’un en büyük referansı, taşıdığı öğrenciler ve onların velileridir.

Öğrenci taşımacılığı ile personel taşıma sık karıştırılan kavramlardır. Fakat artı olarak önem ve özen isteyen öğrenci taşımacılığı firmamız tarafından hiçbir konuda engel tanımadığı gibi bu alanda da farkını ortaya koymuştur.

Öğrencilere yolcu olarak değil, geleceğimiz olarak bakmakta ve işlerimizi bunun bilincinde olarak titizlikle yapan Furkan Tur yaptığı tüm işlerinde olduğu gibi sorunsuzluğunu ve taşımacılığa olan bakış açısı ile öğrencilerin güvenliğini sağladığını ortaya koymaktadır.

Büyük bir filoya sahip olan turumuz, konusunda uzman sürücülerimiz ve yeni araçlarımızla yurtiçi mesafe gözetmeksizin hizmet vermektedir.

Belgelerimiz
  • ISO 9001:2008
  • TSE Personel Taşıma Belgesi
  • TSE Öğrenci Taşıma Belgesi
img

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle her türlü sorunuz için iletişime geçebilirsiniz.

İletişime geç
Referanslarımız

Bize Güvenen Bazı Kurumlar

logo
logo
logo
logo
docx file PDF