Atatürk Mh. Meltem Sk. 53/8 Sincan/Ankara +90 554 908 42 31 iletisim@furkantur.com
img
FURKANTUR

Personel Taşımacılığı

img

Personel Taşımacılığı

Personel taşımacılığı, günümüzde firmalar için vazgeçilmez bir noktaya gelmiştir. Birçok fabrika, kurumsal firma, ofis gibi geniş yelpazede bulunan sektörler genelde çalışanlarına servis hizmeti sağlamaktadırlar. Firmalar kendilerine uygun, kaliteli, sertifikasyona sahip personel taşımacılığına uygun firmalarla çalışmak istemektedirler. Bunun sebebi, çalışanın sorunsuz bir şekilde ulaşımını sunmak, zamandan ve maliyetten tasarruf etmektir. Çalışanlara, herhangi bir şekilde ekstra bir ulaşım aracı kullanmasına gerek duyurmadan, onların güvenli ve konforlu bir şekilde taşınması en önemli noktadır. Furkan Tur olarak tecrübeli kadromuz ve geniş araç filomuz ile ulaşımı bir sorun olmaktan çıkarmak için çabalıyoruz. Personellerimiz evlerinden güvenli bir şekilde alınarak zamanında iş yerine, ve yine mesai bitiminde güvenli bir şekilde evlerine ulaştırılır.

Furkan Tur olarak, biz ülkemizde personel taşımacılığına yönelik hizmet sunabilmek için gerekli tüm sertifikasyonlara sahibiz. Firmamız, bu sertifikasyonların yanısıra son model araçlardan oluşan filosu sayesinde ve alanında eğitim almış uzman olarak hizmet veren personeli ile sizlere konforlu ve güvenli bir yolculuk sağlayabilmektedir. Ayrıca araçlarımız servis için tescilli olan C plaka ile personel taşımaktadır.

Firmamız, ISO 9001:2008 ve TSE Personel ve Öğrenci Taşıma Belgeleri’nin yanı sıra Yurtiçi ve Uluslararası Sertifikasyonları alarak bu alandaki uzmanlığını belgelemiştir.

Belgelerimiz
  • ISO 9001:2008
  • TSE Personel Taşıma Belgesi
  • TSE Öğrenci Taşıma Belgesi
img

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle her türlü sorunuz için iletişime geçebilirsiniz.

İletişime geç
Referanslarımız

Bize Güvenen Bazı Kurumlar

logo
logo
logo
logo
docx file PDF