Atatürk Mh. Meltem Sk. 53/8 Sincan/Ankara +90 554 908 42 31 iletisim@furkantur.com
img
FURKANTUR

Araç Kiralama

img

Araç Kiralama

Genellikle tatil dönemleri, iş programları nedeniye araç kiralama yapmak durumunda kalındığında imdadınıza Furkan Tur yetişir. Araba satın almak gibi büyük çaplı maaliyetler yerine araç kiralama hizmeti, müşterilerimize hem zamandan hem de maaliyetten kazanç sağlar. Satın alınan araçların ortaya çıkaracağı sigorta,bakım gibi yüklü maaliyetlerden sizi kurtardığı gibi müşterilerimizin değerli çalışma zamanından da kayıp yaşatmaz.

Araçlarımızı tek olarak ya da filo olarak kiralamak isterseniz Furkan Tur’da bu iki seçenek de mevcuttur. Furkan Tur olarak araç ve filo kiralama hizmetimizle müşterilerimizi ekstra masraf ve zaman kaybından kurtarmış oluyoruz. Ulaşım araçlarında yorulmamak veya taksi gibi ulaşım araçlarına fazladan para vermek yerine, size en uygun şekilde ve ekonomide seçilmiş araçlarımız ile en iyi hizmeti sunmaktayız.

Furkan Tur her segmentte ve her müşteriye hitap edecek nitelikteki geniş araç filosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kalitedeki araçlarımızı teknik özellik ve donanıma sahip araçlar temin edilip kiralama hizmeti ile size sunmaktadır. Size kalan yalnızca uygun aracı,araçları seçmek ve Furkan Tur’un kalitesinin, konforunun tadını çıkarmak olacaktır.

Belgelerimiz
  • ISO 9001:2008
  • TSE Personel Taşıma Belgesi
  • TSE Öğrenci Taşıma Belgesi
img

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle her türlü sorunuz için iletişime geçebilirsiniz.

İletişime geç
Referanslarımız

Bize Güvenen Bazı Kurumlar

logo
logo
logo
logo
docx file PDF